Lokalita

Len pár minút od mesta Martin

Len pár minút od mesta Martin v malebnej obci Košťany nad Turcom vyrastie v blízkej dobe nový projekt. 14 moderných rodinných domov s dôrazom na osobitú modernú architektúru. Do kolísky vášho nového bývania sa dostanete z centra mesta len za 10 minút. Samozrejme, v čase dopravnej špičky je to časovo náročnejšie, ale obec sa snaží túto situáciu vyriešiť a veríme, že v dohľadnej dobe sa aj vyrieši a vám už nič nebude stáť v ceste k vášmu snu o vlastnom modernom bývaní. Vzhľadom na dobrú občiansku vybavenosť je tento projekt vhodný pre všetky vekové kategórie, ale najmä rodiny s deťmi. Vďaka skvelej lokalite budete mať na dosah ruky prírodu a na skok do srdca mesta Martin. Veľkým benefitom sú aj novovybudované cesty, takže k vášmu novému domu sa už teraz dostane pohodlne autom až k dverám domu.

MODERNé býVANIE AJ PRE NÁROČNEJSÍCH

Rodinné domy sú situované na slnečnom rovinatom pozemku s výhľadmi na okolitú prírodu na okraji obce Košťany nad Turcom vo vyhľadávanej pokojnej lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do mesta Martin. Zámerom investora je vybudovať 14 rodinných domov rozdelených na samostatné stavebné objekty s maximálnym ohľadom na súkromie budúcich majiteľov nehnuteľností.

Aktivity v regióne turiec

Malá a Veľká Fatra patria medzi najkrajšie slovenské pohoria. Turistov lákajú pešie túry, 58 značených chodníkov celkovej dĺžke 480 km. Najobľúbenejšie sú výlety do unikátnej Gaderskej a Jasenskej doliny, na Martinské hole či Šútovský vodopád. Adrenalínovým lákadlom je ferratový chodník kaňonom Pivovarského potoka smerom na Martinské hole.

Máte záujem o nový domov?

Vypočítajte si, aká bude vaša mesačná splátka

Kontakt na predajcu